Referencje

Magnetoterapia pulsacyjna Renaissance zyskała od czasu swego powstania tylko w republice Czeskiej już ponad trzydzieści tysięcy zadowolonych klientów. Są między nimi gospodarstwa domowe oraz centra medyczne i rehabilitacyjne, wielkie szpitale, domy rencistów, ośrodki dla niepełnosprawnych, gabinety lekarskie, kluby sportowe, sanatoria…

W firmie ZES Brno zajmujemy się kompletną produkcją sprzętu serii Renaissance®, jak i nieustannym rozwojem i badaniami już ponad 20 lat. Dzięki temu utrzymujemy wysoką poprzeczkę nie tylko w ilości, ale przede wszystkim w jakości i niezawodności sprzętu. Nasza firma jest przygotowana spełnić oczekiwania klientów nie tylko ilością sprzętu, ale również kompleksowymi usługami konsultacyjnymi i doradztwem w dziedzinie zastosowania i aplikacji magnetoterapii.

Wraz ze wzrostem popytu (krajowego i za granicą) wzrastają również wymogi produkcyjne. W związku z tym, że produkcja magnetoterapii Renaissance jest prowadzona wg wszelkich norm EU, nakładanych na sprzęt medyczny, produkty firmy ZES Brno dostały się do oferty na tak prestiżowych i wymagających rynkach, jakimi są: Niemcy, Francja, Belgia, Hiszpania.

W naszym archiwum znajdą Państwo setki nagrań video, listów z podziękowaniami, referencje od znakomitych lekarzy. No świadectwo sukcesu komercyjnego najlepiej dają nasi dystrybutorzy i sprzedawcy w wielu krajach europejskich: 

„ … w związku z tym, że w Hiszpanii służba zdrowia jest bardzo droga, Hiszpanie zwracają szczególna uwagę na swoje zdrowie i prewencję. Sprzęt Renaissance przedstawia więc bardzo interesującą domową alternatywę leczenia.”
María del Carmen, Hiszpania

„Słowenia należy do krajów, gdzie magnetoterapia cieszy się wielką popularnością. Dlatego również oferta terapii o niskiej częstotliwości jest dość szeroka, włącznie z produkcją krajową. My jednak wybraliśmy Renaissance. Powód? Niezawodność, design, dobra marża.”
Natalia Logar, Słowenia

„Bardzo dużo oczekujemy od rynków we Francji i Belgii. Było dla nas istotne, że produkty Renaissance spełniają wszystkie lokalne wymogi legislacyjne, są wyposażone w francuskie instrukcje obsługi i spełniają wysokie wymagania, co do jakości i wyglądu.”
Razack Koubay, Belgia