Magnetoterapia

Magnetoterapia staje się w ostatnim dziesięcioleciu bardzo popularną alternatywną metodą leczenia. Decydującym momentem było przeniesienie skomplikowanej pod względem technicznym pulsacyjnej magnetoterapii o niskich częstotliwościach z klinik do użytku domowego. Drogi sprzęt kliniczny skomplikowany w obsłudze został przystosowany do warunków domowych i łatwej obsługi z podobnym działaniem.

Dziś jest leczenie polem magnetycznym – magnetoterapia, w kręgach specjalistów uważana za bezpieczną i wysoce efektywną fizykalną metodę leczenia. Nazywana również bywa często „metodą leczniczą dwudziestego pierwszego wieku“. Nie chodzi przy tym o wykorzystanie zwykłych magnesów statycznych – bransolet czy łańcuszków, ale o wysoce wydajne elektryczne, pulsacyjne pole magnetyczne o niskiej częstotliwości. Gojąca i regenerująca siła energii elektromagnetycznej była jeszcze do niedawna wykorzystywana głównie do leczenia w szpitalach i w profesjonalnych centrach rehabilitacyjnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, pracy i rozwojowi prowadzonemu w firmie ZES Brno, S.A. pulsacyjna magnetoterapia jest dostępna w zaciszu domowym.

Magneto- terapeutyczny sprzęt Renaissance stał się ulubionym i poszukiwanym produktem popularnym nie tylko w dystrybucji sprzętu medycznego, ale i w sprzedaży bezpośredniej. Użytkownikom w zaciszu domowym przynosi ulgę na różne sposoby a autoryzowanym sprzedawcom w systemie sprzedaży bezpośredniej wysoką rentowność.