Marka Renaissance

Ewolucję magnetoterapeutycznych kompletów regeneracyjnych i leczniczych serii RENAISSANCE® poprzedzał długi i uciążliwy rozwój. Jego wynikiem jest magnetoterapia, która sprawdza się nie tylko przy profesjonalnym wykorzystaniu, ale jest również dostatecznie skuteczna a przy tym łatwa w obsłudze w samoleczeniu i stosowaniu w domu.

Zaletą systemu Renaissance jest to, że był na początku przeznaczony do użytku w szpitalach i klinikach. Stąd pochodzi i jego odporność, wysoka jakość zastosowanych materiałów i możliwość powtórnego, intensywnego zastosowania. Do użytku domowego predestynacją jest jego przejrzysta i łatwa obsługa, ustawienia zabezpieczające oraz duża skala możliwości zastosowania.

Marka Renaissance wykorzystuje własny generator łączony z szerokim sortymentem odpowiednich aplikatorów dla konkretnych potrzeb klienta. Generator pulsów magnetycznych Renaissance jest zoptymalizowany do wytwarzania najkorzystniejszej skali frekwencji, oczywiście istnieje możliwość jej regulacji wraz z czasem aplikacji w jednym z jedenastu podstawowych programów. Aplikatory umożliwiają wtedy „naświetlać“ polem magnetycznym dokładnie w miejscu leczenia. Aplikatory Renaissance można wykorzystać od punktowego oddziaływania lokalnego poprzez całopowierzchniowe, łóżkowe aplikacje aż po „dogłębne“ aplikatory koliste.

Dowodem sukcesu magnetoterapii Renaissance są powtórne zakupy aplikatorów przez istniejących klientów oraz szybki wzrost sprzedaży tych użytecznych pomocników w dbaniu o zdrowie w Europie i za oceanem.